Töötajad | Pärnu Toimetulekukool

Kooli töötajad

Marju Trumsi Direktor marju.trumsi@toimetulekukool.ee

Enela Kase-Tonna Õppealajuhataja/õpetaja enela.kasetonna(ätt)toimetulekukool.ee

Marju Kivi Infospetsialist marju.kivi[ätt]toimetulekukool.ee

Anu Saare Õpetaja anu.saare@toimetulekukool.ee

Kristi Ollino Õpetaja kristi.ollino@toimetulekukool.ee

Eha Rannamäe Õpetaja eha.rannamae[ätt]toimetulekukool.ee

Ilme Reimand Õpetaja ilme.reimand[ätt]toimetulekukool.ee

Kaire Kilk Õpetaja kaire.kilk@toimetulekukool.ee

Kersti Laos Õpetaja kersti.laos[ätt]toimetulekukool.ee

Marika Heindla Õpetaja tööleping peatunud marika.heindla[ätt]toimetulekukool.ee

Praskovja Stolitsina Õpetaja praskovja.stolitsina@toimetulekukool.ee

Marika Hiienurm Õpetaja marika.hiienurm[ätt]toimetulekukool.ee

Raili Hiiesalu Õpetaja raili.hiiesalu[ätt]toimetulekukool.ee

Tarmo Pajula Õpetaja tarmo.pajula[ätt]toimetulekukool.ee

Hanna Einaste Käsitööõpetaja ja ringijuht hanna.einaste@toimetulekukool.ee

Olavi Kõrre Muusikaõpetaja ja ringijuht olavi.korre(ätt)toimetulekukool.ee

Kaidi Truus Koduõppe õpetaja

Anu Bester Eripedagoog/logopeed anu.bester[ätt]toimetulekukool.ee

Anneliis Jaanus füsioterapeut anneliis.jaanus@toimetulekukool.ee

Andreas Holter kasvataja andreas.holter@toimetulekukool.ee

Kadi Kaar kasvataja tööleping peatunud kadi.kaar@toimetulekukool.ee

Marve Bessmertnõi kasvataja marve.bessmertnoi@toimetulekukool.ee

Siiri Grosenstein kasvataja siiri.grosenstein(ätt)toimetulekukool.ee

Helbe Liloveer Kasvataja helbe.liloveer[ätt]toimetulekukool.ee

Kerly Kütt Kasvataja kerly.kutt (ätt) toimetulekukool.ee

Kaire Ranne Kasvataja kaire.ranne[ätt]toimetulekukool.ee

Monika Aas Kasvataja monika.aas[ätt]toimetulekukool.ee

Nadežda Morozova Kasvataja nadezda.morozova@toimetulekukool.ee

Oksana Ljamtseva kasvataja oksana.ljamtseva@toimetulekukool.ee

Annika Ross Isiklik abistaja tööleping peatunud

Ingrid Kuropatkin Õpetaja abi ingrid.kuropatkin(att)toimetuelkukool.ee

Maaja Kodasma Õpetaja abi maaja.kodasma@toimetulekukool.ee

Marjuka Aas Õpetaja abi marjuka.aas(ätt)toimetulekukool.ee

Eda Mäesalu õpetaja abi eda.maesalu@toimetulekukool.ee

Julia Markova Õpetaja abi julia.markova[ätt]toimetulekukool.ee

Varje Roos Õpetaja-abi varje.roos[ätt]toimetulekukool.ee

Malle Meister Koristaja malle.meister@toimetulekukool.ee

Liivi Selge Koristaja Tööleping peatunud liivi.selge(ätt)toimetulekukool.ee

Ingrid Kullamaa Kooliõde

Peep Jõffert Bussijuht