Pärnu Toimetulekukool tervitas laulusõpru!

24. märts 2016
Autor: Marju Kivi

17. märtsil 2016 toimus 12. korda Vabariiklik Hariduslike Erivajadustega Laste ja Noorte Lauluvõistlus.

Sel aastal oli võistluse korraldajaks Pärnu Toimetulekukool (eelmise aasta Grand Prix`i võitja) ja võistlus toimuski Pärnus, toimumiskohaks Pärnu Koidula Gümnaasium.
Päeva aitasid korraldada Pärnu Koidula Gümnaasium, Pärnu Linnavalitsus, Tervis Spa Grupp. Konkursist võttis osa 14 kooli üle vabariigi. Võisteldi neljas vanuserühmas ja ansambli voorus. Peavõit läks seekord Ämmuste koolile (laulu Kodus esitas Fredy-Sten Kalinin-Kivisild, juhendaja Anne Gomaa).

Lauluvõistlust modereeris Pärnu Toimetulekukooli kasvataja Kristjan Õunpuu, muusikalisi üllatusi pakkus kooli muusikaõpetaja Olavi Kõrre .
Üllastusesinejana oli tulnud osavõtjatele tantsulusti pakkuma rahvatantsuansambel Kajakas.
Täname kõiki laulukonkursil osalejaid,  toetajaid , abistajaid!