18. apr 2016
Autor: Marju Kivi

Lahtised tunnid Pärnu Toimetulekukoolis

14. ja 15. aprillil meie kooliga tutvuma tulnud inimesed olid väga huvitatud koolitöö korraldusest ja õpilastele pakutavatest õppimisvõimalustest. Väga meeldis päevahoiuteenus, mille hädavajalikkust hindavad lapsevanemad, kes tööl käivad. Samuti uudistati ja imetleti meie Lõõgastustuba, mis sisustati koostöös kooli Hoolekogusse kuuluvate lapsevanemate ja LC Koidulaga. Mitmelt poolt tuli arvamus, et taoline tuba on laste jaoks suur kingitus.

Tundide külastamisel nähtu ja kogetu andis külalistele arusaamise, mida tähendab meie kooli mõistes HEV õpilane. Väga palju kiidusõnu öeldi meie õpetajate kohta. „Selliste lastega töötamiseks peab olema suur süda ja palju kannatlikkust!“ „Jõudu neile selles raske ametis!“
Lisaks külalistele maakonnast – Tahkuranna, Paikuse, Sindi – külastasid meie kooli Käo Põhikooli õpetajad ja Astangu Kutserehabilitatsioonikeskuse spetsialistid. Astangu meeskond andis meie õpetajatele põhjaliku ülevaate nende koolis toimuvast õppest ja tegevustest.
Need kaks päeva olid täis huvitavaid kohtumisi, toredaid omavahelisi kogemuste jagamisi ja uute mõtete tekkimisi!
Aitäh õpetajatele nende toredate tundide ettevalmistamise ja läbiviimise eest! Kiidusõnad õpilastele, kes suutsid anda endast parima!*
Ja loomulikult suur ja siiras aitäh  kõigile külalistele!

Enela Kase-Tonna
Õppealajuhataja