Vanapaberi kogumise kampaania

26. okt 2015
Autor: Marju Kivi

OÜ Paikre kutsub kõiki Pärnu linna ja Paikuse valla koole võistlema kampaanias  „Vanapaber ei ole praht“ eesmärgiga tõsta noorte keskkonnateadlikust jäätmete sorteerimise osas ning vältida paberi, papi sattumist olmejäätmete sekka.

Kõikide kampaanias osaleda soovivate koolide juurde paigaldab Paikre vanapaberi  kogumisperioodi ajaks konteinereid  ning tagab nende tühjendamise. MEIE KOOLI KONTEINER ON PARKIMISPLATSI ÄÄRES  KOOLI MÄRGISTUSEGA
Planeeritud toimumisaeg: 26. oktoober kuni  27 november 2015a.

Samas on koolil ja ka lapsevanematel endil võimalik tuua kogutud vanapaber Paikre sorteerimisjaama Pärnusse Raba 39, mis on avatud E-R 08.00-18.00. Sorteerimisjaama tuues palun öelda kooli nimi (klass) ning teie toodud paberi kogus  lisatakse vastava kooli koguste juurde.

Veidi ka auhindades:

*             rändkarikas, suurima paberi koguse kogunud koolile

*             rahaline tasu igale koolile, vastavalt kogutud koguste alusel

*             esikolmikule elamusauhinnad Pärnu mängutubadelt