Esmaspäeval oli kavas kringli küpsetamine. Õpilastel olid tööülesanded omavahel jagatud. Taigna rullimine möödus lõbusalt, seejärel kaneeli riputamine ja pähklite peenestamine. Soolase kringli jaoks vorsti ja isegi sibula hakkimine oli huvipakkuv, kuid sama ei saanud öelda koristamise kohta. Tore siiski, et ühise töö tulemusena valmisid nii soolane kui magus küpsetis.

Kolmapäeval külastasid meid klounid Piip ja Tuut. Nende etteasted olid vahvad ja humoorikad ning tõid naeratuse näole suurtele ja väiksematele. Palju elevust tekitas, kui klounid kaasasid õpilasi akrobaatilistesse trikkidesse.  

Neljapäeval tuli meile külla õhupallidest figuuride meisterdaja Meelika. Tema tegevust oli põnev jälgida, sest osavalt valmisid õhupalliloomad ja -esemed. Meelika on Eestis üks oma ala parimaid. Õpilastelegi anti võimalus proovida õhupallidest midagi meisterdada.

Reedel oli kostüümipidu/disko, teemaks loomad. Kostüümipeo ruum oli kaunistatud ja kõlasid aasta parimad tantsuhitid DJ Hundilt. Õpilased tulid maskides ja kostüümides, tants ja trall kestis kuni kojuminekuni.

Õpilased võtsid nädala tegemised kokku omapoolsete arvamustega:

„Kõige vägevam oli õhupallist mõõga tegemine.“

„Mulle meeldis kõige rohkem disko, see oli ülikõva.“

„Õhupallid plahvatasid, aga koer jäi terveks.“

„Klounid olid lahedad.“

„Mulle meeldis muusika, sest selle järgi oli hea tantsida. Valgus oli lahe.“

„Muusika meeldis ja see, et sai loomakostüümis olla.“